Bielawa 29 maja 2026r. ŚWIĘTUJEMY URODZINY MIESZKAŃCÓW

Każde urodziny to ważny moment- pełen wzruszeń, wspomnień i uśmiechu. W naszym domu wierzymy, że nie ma nic piękniejszego jeżeli możemy celebrować ten dzień, dlatego z ogromną radością świętujemy raz w miesiącu urodziny naszych podopiecznych. Nie ważne ile lat kończymy, ważne że mamy przy sobie życzliwych nam ludzi. Wspólna zabawa, głośne sto lat, pyszne ciasto i prezenty to jest to co czyni ten dzień wyjątkowym. Dzisiejszymi solenizantami byli: pani Bożena, pani Maria, pani Barbara, pan Jan, pan Stanisław oraz pan Marian. Z wielkim wzruszeniem jubilaci przyjęli z rąk pani Dyrektor upominki, następnie ruszyli na parkiet do wspólnej zabawy.

Bielawa 28 maja 2026r. NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SOLENIZANTÓW

W dniu dzisiejszym w ramach zajęć kulinarnych mieszkańcy przygotowywali słodką niespodziankę dla naszych jubilatów, którzy obchodzą urodziny w miesiącu maju. Jutro ten dzień, czekamy z niecierpliwością.

DZIEŃ MATKI

Niemcza 26.05.2026 r.

Oficjalnie w Dzień Matki rozpoczęliśmy sezon grillowy. Jest to doskonały sposób na uczczenie tego szczególnego dnia. Nasze mamy doznały smaku słonego słodkiego i gorzkiego- czarna kawa, a dla ciała coś pachnącego. Wszystkim mamom życzymy 100 lat w zdrowiu i szczęściu.

TO DLA WAS MAMY GRAMY I ŚPIEWAMY

Bielawa 26 maja 2026 r.

Na terenie naszego domu odbyło się dzisiaj szczególne i bardzo uroczyste wydarzenie – Dzień Mamy. Spotkanie miało na celu uhonorowanie i uczczenie wszystkich mam, a także wzbogacenie dnia pięknymi występami artystycznymi. Na scenie zaprezentowały się dzieci z Ekologicznej Szkoły Podstawowej nr 7 z Bielawy, które przygotowały program pełen radości i entuzjazmu. W trakcie naszego spotkania nie obyło się bez życzeń, które na ręce mam złożyła pani Dyrektor, wzruszeń i serdecznej atmosfery oraz słodkiego poczęstunku. Następnie wszyscy ruszyli do wspólnej integracyjnej zabawy. Naszym podopiecznym z tej okazji zostały wręczone drobne upominki.

TYLE RADOŚCI

Niemcza 15.05.2026 r.

Piłka, balonik, woreczki ,piłeczki…a tyle radości.

ŚWIĘTO POLSKIEJ MUZYKI I PLASTYKI

Bielawa 15.05.2026 r.

Święto polskiej muzyki i plastyki to wyjątkowy dzień, który celebrować powinni nie tylko artyści, ale i wszyscy, którzy cenią polskie dziedzictwo kulturowe. Nie ma lepszego sposobu na uczczenie polskiej sztuki niż stworzenie czegoś własnego. To doskonała okazja do dzielenia się swoją pasją z innymi. My również postanowiliśmy celebrować ten dzień. Przy dźwiękach utworów polskich wykonawców takich jak: Anna Jantar, Eleni oraz Zbigniewa Wodeckiego podziwialiśmy wystawę obrazów namalowanych przez naszą mieszkankę panią Halinkę, której pasją od zawsze, jak twierdzi, było malowanie pejzaży i nie tylko. Na zakończenie przy akompaniamencie gitary, na której grał pan Adam, zaśpiewaliśmy naszą bardzo lubianą piosenkę Anny Jantar pt.: ,,Żeby szczęśliwym być „. To był dzień który uświadomił nam, jak wiele dobrego robią dla nas dźwięki muzyki i kolorowe dzieła plastyczne.