Usługi bytowe

Nasi podopieczni mieszkają w przytulnie urządzonych jedno-, dwu- i trzyosobowych pokojach. Posiadamy również jeden pokój czteroosobowy. W zależności od potrzeb mieszkańców i ich fizycznej sprawności pokoje wyposażone są w wygodne łóżka rehabilitacyjne lub tapczaniki, przy których umieszczono przyciski systemu przyzywowo-alarmowego.
Na każdej kondygnacji usytuowane są, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, toalety i łazienki wyposażone w natryski lub wanny.

Do dyspozycji mieszkańców przeznaczone są nowocześnie wyposażone gabinety fizykoterapii oraz kinezyterapii, sale dziennego pobytu, gdzie odbywają się zajęcia zw ramach terapii zajęciowej, gabinety medycznej pomocy doraźnej i kaplice.
Zapewniamy cztery posiłki dziennie,w tym dietetyczne, zgodnie ze wskazaniami lekarza, które podawane są w stołówkach, a osoby wymagające karmienia spożywają posiłki w swoich pokojach.
W miarę potrzeby zapewniamy mieszkańcom odzież, bieliznę osobistą i obuwia.
Mieszkańcy mają możliwość indywidualnego korzystania z podręcznych kuchenek oraz pomieszczeń do prania i suszenia odzieży znajdujących się w każdym budynku.
Dysponujemy także dwoma pokojami gościnnymi.