PAMIĘTAMY KATYŃ 1940

Niemcza 14 kwietnia 2026 r.

Na początku ściska Cię w gardle, starasz się nie mrugać…jak już zamkniesz, to łzy same lecą po policzkach.  Z tak wzruszającym i pouczającym występem artystycznym, upamiętniającym Katyń przyjechały do nas dzieci ze Szkoły Podstawowej w Olesznej. Serdecznie dziękujemy dzieciom za wspaniały występ, a w stronę p.Małgorzaty Iwaszkiewicz wielkie ukłony za włożony trud w przygotowanie uczniów do wielkiej roli.