Bielawa 30 kwietnia 2026 r.
Raz w miesiącu spotykamy się, by wspólnie świętować urodziny naszych mieszkańców. To piękna tradycja, która wnosi do naszego domu wiele radości i wzruszeń. Tym razem naszymi solenizantami byli: Pan Adam, Pan Waldemar, Pan Dariusz, Pani Zofia, Pani Grażynka, Pani Maria oraz Pani Zofia. Gromkie brawa, głośne sto lat oraz symboliczny prezent, następnie wspólna zabawa. To było coś, co na długo zapamiętamy. Takie chwile przypominają nam, jak ważne jest bycie razem. Dziękujemy wszystkim za tą wyjątkową atmosferę dzisiejszego dnia.
