DZIEŃ STRAŻAKA

Niemcza 30.04.2026 r.

Nie od dziś wiadomo, że strażacy odgrywają w społeczeństwie bardzo ważną rolę, dlatego z okazji ich święta postanowiliśmy im podziękować. Udaliśmy się do remizy OSP w Niemczy z upieczonym na zajęciach kulinarnych przez nas tortem . Naczelnik Pan Krzysztof Libiszewski wraz z drużyną najmłodszych, przedstawił nam w ciekawy sposób, jak wygląda praca strażaka. Życzymy wszystkim strażakom ,,tylu powrotów co wyjazdów „